CHRISTMAS TIPS

Když se řeknou Vánoce, co vás napadne jako první? Mě čas strávený s rodinou.

Těším se na to, až budeme mít volno v práci a budeme mít čas jenom na sebe. Přes rok se pořád jenom za něčím honím. Chodím do práce a když mám volno tak si naplánuji spousty aktivit, které pak ani nestíhám. To jsem celá já. O dovolené skoro vždy odjíždíme do zahraničí s přítelem a tak zase není čas na rodiče a kamarády. Na Vánoce si plánuji být jen s rodinou a to mi stačí ke štěstí.

I když ještě s přítelem nemáme děti, tak si vánoční svátky užíváme spolu. Letos spolu budeme potřetí na Štědrý den a já se hrozně moc těším! Miluji vánoční atmosféru a těším se na štědrovečerní večeři. Můj přítel je výborný kuchař a určitě toho zase hodně navaří :-D.

Co nám vlastně vytvoří tu správnou, vánoční atmosféru? Je to hlavně stromeček a pod ním spousty dárků! Určitě si už teď děláte starostí s tím, co komu koupíte a tak jsem si připravila pár tipů na vánoční dárky a vy se tím můžete nechat inspirovat.

FOR HER


Kabelka Michael Kors : tady / Naušnice Pandora: tady / Fotoaparát Instax: tady / Náramek Pandora: tady /Paletka stínu Sephora: tady / Obuv Timberland: tady / Kosmetika a parfém Paco Rabbane: tady / Prstýnek Pandora: tady / Šampaňské Moët: tadyIphone 7: tady / Hodinky Cluse: tady / sluchátka Happy Plugs: tady


 • Obuv Timberland: Minulý rok se staly tyhle boty velkým hitem a prohlížela jsem je pořád na instagramu.  Obuv je nejenom trendy, ale i teplá a nepromokavá. Vyrábí se v několika barvách, takže si opravdu vybere každý.
 • Šperky Pandora: Pandoru tady ani nikomu představovat určitě nemusím, protože jí zná opravdu každý. Myslím si, že radost udělá každé ženě.
 • Kosmetika a Parfém Paco Rabanne: Značku Paco Rabanne miluji, dlouhá výdrž voňavek a není drahá. Takže doporučuji.
 • Fotoaparát Instax: Patřím mezi ty, co pořád fotí. Všechno. Kolikrát mě mrzí, že nemám fotky vytisklé a vystavené, takže pokud máte někoho kdo rád fotí, udělá mu radost takový fotoaparát. Na infoto.cz najdete spoustu barev Instaxů.
 • Mobilní Telefon a příslušenství: Kdo by nechtěl nový mobil?
 • Hodinky: Hodinky patří mezi doplňky, které nosíme každý den, takže komu by se nehodily nové?
 • Alkohol.cz: Kvalitním alkoholem neurazíme nikoho, naopak. Na alkohol.cz najdete nádherná balení.

 

FOR HIM


Dron DJ Mavic Pro: tady / Peněženka Gucci: tady / Sluchátka Happy Plugs: tady / Iphone 8: tady / Obuv Timberland: tady/ Hodinky Swiss Military: tady/ Parfém a kosmetika Paco Rabanne: tady/ Opasek Gucci: tady / Šampaňské Moët: tadyFunkční prádlo Scutum wear: tady / Dárkový poukaz ( Hotely.cz) na ubytování, wellness a gurmánské zážitky: tady 


 • Dron DJ Mavic Pro: Pro tento dárek mě inspiroval můj přítel, který o něm mluví už asi rok. Máte někoho kdo rád fotí? Natačí? Jste to právě vy? Udělejte si radost nebo si přejte pod stromeček drona. Koukněte se na stránku infoto.cz, kde mají skvělé ceny.
 • Peněženka a opasek Gucci: Elegantní doplňky jsou vhodnou volbou pro dárek.
 • Mobilní Telefon a příslušenství: Kdo by nechtěl nový mobil? A už jste viděli nový Iphone X?
 • Hodinky Swiss Military od Helveti.cz: Hodinky patří mezi doplňky, které nosíme každý den, takže komu by se nehodily nové? Vybrala jsem si pro vás právě tyto. Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Patriot z řady Classic line jsou naprostým bestsellerem.
 • Parfém a kosmetika Paco Rabanne: Opět tuto značku doporučuji i pro muže!
 • Alkohol: Kvalitním alkoholem neurazíme nikoho, naopak. Na Alkohol.cz najdete nádherné dárkové balení.
 • Funkční prádlo: Nejenom sportovci uděláte radost kvalitním fuknčním prádlem. Koukněte na Scutum wear, což je česká kvalitní značka.
 • Dárkový poukaz Hotely.cz: Vhodný dárek pro každého, darujte to příteli a udělejte si hezký víkend. Radost pro oba.

You may also like

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *