TIP FOR GIFTS

Ráda bych vám představila firmu, která se jmenuje DÁRKOVÁ KRABIČKA. Možná jí už znáte, možná ne. O co se jedná? To vám poví právě majitelka Kačka:

Všechno začalo hledáním vánočních dárků. S Ondrou jsme v naší digitální agentuře v říjnu 2015 jako každý rok před Vánocemi řešili, jaké vybrat dárky pro klienty. Snažili jsme se najít něco speciálního, na co člověk nenarazí v každém „krámě“ a udělá to opravdu radost. Po několika týdnech bádání jsme si řekli, že je to marné, a vznikla Dárkovákrabička.cz.

Dobře, tak rychlé to nebylo, ale do dvou měsíců jsme spustili alespoň první web:) Ondra naprogramoval konfigurátor dárkových balíčků a já jsem připravila produkty a dárkové krabičky.

Těšili jsme se, že vytvoříme dárky, které bychom chtěli sami dostávat. Mě totiž odjakživa baví hledání originálních kousků a hlavně balení a zdobení dárků. Ondra zase nesnáší dárky shánět, nakupovat, nebo chodit po těch obchoďácích, co vysávají duši:) Proto jsme se pustili do projektu, kterým chceme zjednodušit nakupování dárků a dělat tak radost i těm, kteří je kupují.

Kolem nás všech navíc nyní vzniká spousta skvělých, většinou českých značek, které produkují krásné věci, k nimž se člověk běžně nedostane. A tyto kousky udělají jako dárek upřímnou radost. My je chceme přinášet na jedno místo, odkud si pohodlně sestavíte dárkový balíček i s vlastním vzkazem a nadchnete své nejbližší.

Kačka & Ondra a tým Dárkové krabičky ❤️

Podle mě to je skvělý nápad, vytvořit něco takového. Krabičku můžete věnovat k narozeninám, výročí, pro radost a nebo také na Vánoce, které už budou za chvíli. Firma pochází z Liberce, kde si krabičku můžete osobně vyzvednout. Vyberte si hotovou krabičku nebo si můžete vytvořit svojí v konfigurátoru dárkových balíčků.

Líbí se vám takový nápad? Máte už nakoupené dárky? Já ne, jako každý rok je budu nakupovat na poslední chvíli, kdy bude všude hrozně moc lidí.

You may also like

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *