LATEST EVENTS

Poslední dobou jsem navštívila tolik skvělých akcí, že ani nevím kde začít. Divím se, že to vůbec všechno stíhám, některé dny se ani nezastavím a pracuji na 200% ale baví mě to! A hlavně jsem ráda, že díky blogu, mám možnost se zůčastnit takových událostí a poznat tak skvělé lidi, které teď okolo sebe mám. Pojďte si prohlédnout krátké fotoreporty z akcí.

 Slavností otevření nového centra Chodov

OC Chodov otevřel 11. října novou část a den předtím jsem byla s dalšíma blogerkama na neformálním setkání. Od 16.30 nás čekala prohlídka nového centra a výborné občerstvení.

Večer začínala VIP oslava, na kterou jsme se moc těšili. Dress code byl black tie a opravdu nám dalo zabrat vybrat ty správné šaty. V říjnu ještě nebyla nikde zimní kolekce plesových šatů, takže to byl pěkný oříšek. Při večerní oslavě nám zazpívala Lenny a byla tam skvělá přehlídka oblečení, kterou jsme zmeškali :D. Ochoďák je tak veliký, že jsme se neustále ztráceli a nevědeli jsme kam máme jít. Škoda.

Ostrava Fashion Weekend ( OFW )

Když jsem se dozvěděla, že pojedu na víkend do Ostravy na Fashion Weekend, tak jsem tomu nemohla uvěřit! Nikdy dřív jsem nebyla na Fashion weeku a tak jsem nevěděla co od toho očekávat. Jeli jsme z Prahy do Ostravy pendolínem spolu s dalšíma blogerkama, holkama co tam chodily na přehlídce, ale i s novinářema. Když jsme dorazili do Ostravy tak na vlakovém nádraží na nás čekalo šest řidičů, kteří nám byli k dispozici celý víkend. Ubytování jsme měli v hotelu Park Inn by Radisson a přehlídky se konaly v nádherných prostorách Gongu v Dolních Vítkovicích, které možná znáte z Colours of Ostrava.Nejvíce mě zaujala kolekce od polského návrháře, kterou vám tu ukážu.

Na OFW jsem zvolila jednoduchý outfit, černý a elegantní .Doplnila jsem ho barevnou kabelkou od Doci. 

Fashion Arena Prague Outlet

Ve středu 15. listopadu se konala tisková konference u příležitosti 10. narozenin Fashion Areny Prague Outlet, kde se sešli blogeři a novináři.  Celá akce probíhala v novém prostoru Fashion Areny a to v VIP Lounge, který byl vytvořen právě pro takové to příležitosti. Přivítala nás ředitelka Lenka Čapková a slavnostně jsme zakrojili narozeninový dort.

Popovídali jsme si s ostatními hosty a užili jsme si milé odpoledne.

Organza Café 

Pokud jste z Liberce, tak určitě znáte Organzu! Ta, ale změnila svého majitele a je zcela v novém ,,kabátku“. Začala nabízet výborné snídaně, v pátek a v sobotu se z kavárny stane nekuřácký bar s muzikou a v zimním období otevřela zateplenou terasu. Tak co na to říkáte? Já jsem z toho naprosto nadšená.

Z fotek můžete vidět jak jsme si návštěvu nové zimní terásky užily. Na fotce jsem s Karolínkou, kterou jsem viděla po druhé 😀 Z veškerých fotek co mám, to vypadá jako kdybychom se znaly od malička. A hlavně má ráda Chupita jako já.

Tak co na to říkáte, navštívíte Organzu? 

You may also like

3 komentáře

  1. Já jsem taky z Liberce a vůbec netuším, kde to je 😀 a ani jsem tam snad nikdy nebyla. Podle fotek to vypadá skvěle. Budu muset zajít. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *