LOVE & STORY

Už máte diář pro rok 2018? Já ANO a opravdu ten nejhezčí.

Nedávno jsem dostala dárek od mé kamarádky Lucky a tím dárkem byl ten nejhezčí diář. Používáte diáře? Já si každý rok nějaký pořídím a slibuji si, že si do něj budu vše zapisovat. Bohužel mi to vydrží měsíc. Takže zase, znovu. Slibuji, že si budu od roku 2018 vše zapisovat do mého nového, krásného diáře.

Jedna slečna, milovnice desingu se rozhodla, že si vytvoří svůj vlastní diář, protože nikdy nenašla žádný, co by ji úplně vyhovoval.  Její značka se jmenuje Love & Story a zatím má k zakoupení dva diáře. Fashionistu a Traveler. Musím uznat, že oba jsou opravdu nádherné, obálky jsou stylové, fotogenické. Kdyby se mě někdo zeptal, jaký bych si koupila, odpověděla bych oba. Ale mít dva diáře to bohužel nejde 😀 Takže já děkuji Lucce, že to rozhodla za mě. 

Obal diáře Traveler je barevný se zlatým rámováním a zároveň minimalistický, to mě baví! Když otevřete první stranu diáře, tak tam najdete rozměry zavazadel od různých leteckých společností. Není to skvělý nápad?


Tak a tohle je Lucky diář. Fashionista. Lucka mi půjčila fotku na můj blog, abych vám ho mohla ukázat.

Líbí se vám jako mně? Pokud ano, tak pro Vás mám slevu na nákup a to 5% ! ( při zadání kódu :kamcakastakova), kterou můžete uplatnit na webových stránkách ! Sledujte Love & story instagram!

You may also like

6 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *