MY FIRST POST

Ahoj, vítám vás konečně na svém blogu!

Už docela dlouhou dobu jsem se rozhodovala, zda se mám vydat cestou, kterou je blogování. Sleduji blogery, blogerky, youtubery apod., a nějaký ten pátek se v nich vidím. Před rokem jsem se konečně odhodlala a začala se tomu věnovat víc, než abych jen seděla doma u macbooku a četla nejnovější příspěvky mých oblíbených blogerů. Koupila jsem si Olympus PEN E-PL 7 (objektivy 12mm a 45mm) a šla jsem na Olympusem pořádaný kurz fotografování. Sice mě fotografování hodně bavilo, ale stále to chtělo něco, co by mě nakoplo k tomu si založit blog.

První takové velké nakopnutí bylo to, že jsem se seznámila s blogerkou Luckou při focení do časopisu Cosmopolitan pro kampaň Dove. Když jsem s ní trávila odpoledne, tak mi bylo jasné, že budeme kámošky, nebo jsem v to alespoň doufala. Hned jsme si rozuměly, v kontaktu jsme dodnes a pravidelně se scházíme.  Lucka mě neustále podporuje, inspiruje a motivuje k tomu, abych už začala. Takže Ti děkuji  Dalším impulsem bylo, že jsem absolvovala workshop od A Cup Of Style. Workshop byl o tom, jak vytvořit a vést blog. Na workshopu jsem poznala spousty zajímavých lidí se stejnými zájmy a konečně jsem si řekla, že do toho jdu!

Celý proces tvorby blogu vypadal jako procházka růžovou zahradou, ale rozhodně to tak nebylo. Řekla jsem si, stačí vytvořit blog a hned tu byl první zádrhel. Já počítačům ani tvorbě webových stránek nerozumím, takže jsem hledala, kdo by mi pomohl web vytvořit. Naštěstí jsem našla hodnou duši, která mi pomohla. Zároveň děkuji příteli, který mi blog dodělal (asi už mě doma nemohl poslouchat) do současné podoby.

Můj blog bude o všem co mě baví. Doufám, že vás tu inspiruji a zároveň alespoň trochu pobavím! Budu ráda, pokud mi tu zanecháte jakoukoliv zpětnou vazbu.

You may also like

7 komentářů

  1. prajem svojej menovkyni, ešte k tomu z aj liberca, len to najlepšie, nech ťa blog baví a napĺňa, nech sa ti s ním darí najviac, ako sa len dá! :).
    prajem veľa úspechov a úžasných čitateľov! ^^.

    KEJMY ♥.

  2. I could tell that both cheryl s and teresa s eyes were glazed over.
    I d given her the green light to do it if the opportunity arose as long as it
    was a one off and she told me about it afterwards.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *