MY HAIR

Jak se starám o mé vlasy? Tak to se dočtete v dnešním článku.

Nedávno jsem byla u kadeřnice a odcházela jsem spokojená na 150%, rozhodla jsem se o tom napsat a hlavně i o péči, kterou naše vlasy potřebují. Myslím si, že jako první k péči o vlasy je právě kvalitní kadeřník, který vám poradí a hlavně nezničí vlasy. Jelikož jsem ten typ, co se neustále odbarvuje tak potřebuji kadeřnici co mi nespálí vlasy. Moje přírodní barva je světlejší hnědá, taková nevýrazná. Od puberty jsem měla snad všechny odstíny barev, kromě modré a zelené. Pár let jsem měla hnědé, barvené vlasy a vždy jsem se vrátila k ,,blond“ odstínu. Určitě to znáte, jaké to je. Zničené vlasy a hlavně nepřirozené odstíny zrzavých až žlutých vlasů.

Jednou jsem dostala skvělý nápad, že vyzkouším styl ,,ombré“ vlasů , objednala jsem se k mojí kadeřnici Kátě, která mi obarvila vlasy dle mých představ. Byla jsem spokojená, ale když jsem přišla domů tak se můj přítel netvářil zrovna nadšeně. Řekl mi, že předtím jsem to měla lepší, takže jsem zvedla telefon a volala kadeřnici. Takové práce jí to dalo a já chtěla opět svoje blonďaté vlasy, co bychom pro naše drahé polovičky neudělali. Od té doby nosím pořád to stejné. Kompletně pro melírované vlasy, jen střídám přelivy, nejradši mám šedý.

Co u mě patří na druhé místo? Rozhodně vlasové přípravky.  Vlasy mám dlouhé, husté, suché a samozřejmě i poničené, proto se ji snažím dávat kvalitní péči.  Používám značku Aussie . Určitě většina z vás o této značce slyšela. Pokud ano, také vám tak voní jako mně? Šampon je sice dražší, ale určitě se vyplatí do toho investovat.  Moje vlasy jsou po umytí jemné, lesklé, hydratované a voňavé.  Značka Aussie nabízí různé řady šamponu, kondicionéru a vlasových masek.

Po každém umytí vlasů si vtírám do vlasů olej. Bez toho by to nešlo. Můžete ho vtírat jak do mokrých, tak i suchých. Já dělám obojí. Mým oblíbencem je olej od značky Nuxe . Dostala jsem ho asi před dvěma lety, od přítelovi mamky a tuhle značku jsem neznala. Teď bych bez toho olejíčku nemohla být.  Je to multifunkční olej, který můžete použít na obličej, tělo i vlasy. Přípravek obsahuje kombinaci rostlinných olejů s vitaminem E. Vlasy se po něm lépe rozčesávají, zacelí roztřepené konečky, vyživuje a vyhladí.  Před každým foukáním vlasů používám ochranný sprej od Toni&Guy, který pečuje o vlasy, chrání proti poškození a hlavně předchází lámání vlasů.

Chtěla bych vám chtěla ukázat video z focení vlasových produktů Dove. S blogerkou, kamarádkou Luckou jsme měly možnost fotit reklamu do časopisu Cosmopolitan a to konkrétně právě na blonďaté, suché a poškozené vlasy. Byly jsme tváří řady Advanced Hair Series Pure Care Dry Oil. Tahle řada vlasy intenzivně vyživuje a pomáhá jim dodat lesk, hebkost a hladkost. Nejvíce z téhle zlaté řady mi vyhovuje vlasový olej, určitě ho vyzkoušejte.

A na závěr vám představím produkt, se kterým vás bude bavit natáčení vlasů. Ve spolupráci s firmou Philips testuji automatickou kulmu na vlasy StyleCare Prestige.  Když jsem po prvé vybalila kulmu z krabice, tak jsem jí zkoumala a absolutně jsem nevěděla jak jí používat a nakonec se ukázalo, že je to velmi jednoduché. Automatická kulma StyleCare má 3 nastavení teploty. Zvolit můžete mezi 170 °C, 190 °C, 210 °C dle vašich vlasů a vybrat si můžete i mezi druhy natočení loken. Buď lemující obličej a nebo lokny točící se směrem od obličeje. Kulma také nabízí nastavení času a to 12 s, 10 s, 8 s, díky kterým můžete vytvořit všechny druhy loken od přirozených po vyhlazené a volné či těsnější.

Jak jsem se tady už zmiňovala, tak na první pohled jsem vůbec nevěděla jak s kulmou manipulovat, ale je to opravdu jednoduché. Pramínek vlasů se vloží do kulmy a zmáčknete tlačítko, které držíte po celou dobu, než kulma nepípne. Jelikož mám opravdu hodně vlasů trvalo mi to přes půl hodiny, ale výsledek stál za to. Každá vlnka je naprosto dokonalá a vydrželo mi to skoro celý den. Tak a tady je už výsledek.

Tak co na to říkáte? Líbila by se vám taková kulma pod stromečkem?

You may also like

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *