S.OLIVER SO PURE

Minulý týden jsem byla s Kristý a Luckou na představení nové kolekce So Pure od s.Oliver, která probíhala v Loft Café v Praze. V kavárně Loft Café jsem nikdy předtím nebyla a velice mě zaujala. Je maličká a velmi útulná. Z celé akce jsem byla nadšená už od začátku. Jak z milé organizátorky akce, tak z toho co pro nás připravili. Celou kolekci měli naprosto dokonale naaranžovanou a to do barvy parfémů.

Dámská řada s.Oliver So Pure je květinově svěží a její složení se zkláda z břečťanu, citrusu, jablka, frézie, jasmínu, kašmírového a santalového dřeva.  Pánská řada s.Oliver So Pure se mi líbila o hodně víc, má výraznější vůni a také mi přijde, že parfém déle vydrží. Jeho složení je z bergamotu, zeleného jablko, kardamomu, levandule, filky, pelargónie a také ze santalového dřeva.

Nové vůně  s.Oliver So Pure představují lásku ke všemu co je v tomto světě čisté a přirozené. Jsou inspirovány současným a minimalistickým skandinávským stylem. Vůně So Pure jsou dokonalým společníkem pro každou životní situaci, každý den a každou příležitost.

Po celou dobu představování kolekce nám obsluha nosila výborné levandulové domáci limonády nebo alkoholické nápoje. Cílem této akce bylo, abychom si užili nádherný a poklidný večer. Povídali jsme si, jedli, popíjeli a přitom jsme si vyzkoušeli nové produkty.

You may also like

1 komentář

  1. Moc hezké fotky! Před 2 měsíci jsem uvažovala o koupi knihy Hygge, abych se dozvěděla to tajemství nejšťastnějšího národa na světě. Četla jsem si recenze a dlouho jsem se tak nezasmála! Doporučuji! Některé hygge zásady vyloženě přirostou k srdci. Např . Nejezte jen zdravě! Jíst dort je hygge!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *