SEPHORA COLOR PROFILE

Jelikož byly o víkendu Dny Marianne, které zaregistroval určitě každý z vás, tak jsem se rozhodla navštívit mojí oblíbenou Sephoru . Stále tak nějak hledám dokonalý make-up pro mojí pleť a tak jsem využila služeb Sephory a to konkrétně COLOR PROFILE . Jedná se o technologii, kde vám pomocí přístroje Pantone CAPSURE změří na obličeji Váš tzv.skintón kód. Na základě tohoto měření vám pak doporučí make-up a jeho odstín, který je pro vás nejvhodnější. Výsledky měření tonu pleti získáte okamžitě a rovnou vám vyzkouší všechny make-upy, které vám to vyhodnotilo. Mně konzultantka vyzkoušela dva make-upy a mojí mamce tři. Obě jsme si nakonec vybraly jiný make-up, než pro jaký jsme původně šly.

Ke mně se nakonec nejvíce hodil  Diorskin Nude Air Sérum a ESTÉE LAUDER Double Wear Stay in Place Makeup SPF 10 .  Oba jsem si vyzkoušela a byla jsem moc spokojená.

Nakonec jsem si koupila Diorskin Nude Air Sérum, který je lehce krycí a velice přirozený.  Zjemňuje a zbaví vás nedokonalostí. Pleť je svěží s přirozeným zdravým vzhledem.

Určitě Vám doporučuji tuhle službu vyzkoušet. Služba COLOR PROFILE je zdarma dostupná ve všech parfumeriích Sephora a nemusíte se dopředu objednávat.

Využijete služeb Sephora pro výběr správného make-upu? 

You may also like

3 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *